ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
Политика
Правят нов водопровод на мулдавския манастир „Св. Петка", министър Нанков участва в храмовия празник
8808
на 14.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър Николай Нанков ще се включи днес, 14 октомври, в храмовия празник на мулдавския манастир „Св. Петка", намиращ се в близост до село Мулдава, община Асеновград. Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на регионалното развитие и благоустройството. Литургията по случай християнския празник Петковден ще бъде отслужена от Пловдивски митрополит Николай.
препоръчано
Предстои да бъде изграден почти 5-километров водопровод за водоснабдяване на манастира. Съоръжението ще бъде проектирано от „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Пловдив, като дружеството ще го включи в инвестиционната си програма и ще работи по реализацията на обекта.
свързани новини
Министър Николай Нанков: ТОЛ системата ще заработи до края на 2018 година
7011
на 26.09.2017
Министър Нанков разреши строеж на обхода в Ахелой
17172
на 30.09.2017
ПП ОСТАВА БЕЗ ПОКРОВИТЕЛИ: И Прокопиев реже Татко Петко
69106
преди 1 часа
ВАЖНА СРЕЩА: Втори опит Бюджет 2026 да мине през Тристранния съвет
11079
преди 1 часа


