ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„25 години приятелство и партньорство между Република България и Украйна” е темата на българо-украинска парламентарна конференция, която ще бъде открита днес в Народното събрание.
Форумът е посветен на 25-годишнината от възстановяването на дипломатическите отношения между Република България и Украйна и е организиран от парламентарната Комисия по външна политика на Народното събрание с участието на Комисията по външните работи на Украинската Върховна Рада.
В него ще участват народни представители от България и Украйна, дипломати и експерти. Заместник-председателят на Народното събрание Димитър Главчев и посланикът на Украйна в България Микола Балтажи ще открият конференцията.
препоръчано


