ГОРЕЩО
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пребиха двама мъже в Плевенско, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 27 август в частен дом в село Опанец е нанесен побой на 38-годишен и на 61-годишен.
Пострадалият 38-годишен е получил наранявания на око, охлузвания и кръвонасядания по торс и глава. Другият е с леки наранявания по носа и ръцете. Причините за конфликта и учасниците в него са в процес на изясняване.
Установени са нанесени материални щети - счупени три стъкла и два мобилни телефона, собственост на пострадалите.
По случая е сезирана прокуратурата.
УБИЙСТВО В КУКЛЕН: Мъж е пребит до смърт, има задържан
14514
на 30.12.2022


