Пребиха играч на Куклен в Несебър, мачът е прекратен

16877
на 24.02.2024

Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига между отборите на Несебър и Атлетик Куклен бе прекратена на полувремето при резултат 0:0, съобщи Kotasport.com.

Гостите отказаха да излязат за второто полувлеме на терена и след като изчака 15 минути, главният съдия Любомир Александров от Хасково свири край на мача.

Малко по-късно стана ясно, че има ударен футболист на Атлетик  от неизвестно лице на почивката, който по-късно е бил закаран и в болница.

Информацията бе потвърдена и от Несебър,  и от гостите от Куклен. Наставникът на баските е искал мача да се доиграе, но футболистите му не са искали да излязат на терена.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден