BG EN

ПРЕВАЛЯВАНИЯТА СПИРАТ: Слънцето напича като за плаж, температурите гонят 35°, а морската вода е 28 с вълнение до 3 бала (КАРТИ)

Акценти

ПРЕВАЛЯВАНИЯТА СПИРАТ: Слънцето напича като за плаж, температурите гонят 35°, а морската вода е 28 с вълнение до 3 бала (КАРТИ)

25072
на 07.08.2024
ПРЕВАЛЯВАНИЯТА СПИРАТ: Слънцето напича като за плаж, температурите гонят 35°, а морската вода е 28 с вълнение до 3 бала (КАРТИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Атмосферното налягане днес слабо ще се повиши, но ще се задържи по-ниско от средното за месеца.

препоръчано

От нощта над по-голямата част от страната е предимно ясно. Значителна е облачността над крайните североизточни райони и на отделни места все още превалява.

През деня ще е слънчево. Ще духа слаб до умерен северен вятър, който постепенно ще се ориентира от север-североизток. Максималните температури ще са между 29° и 34°, в София – около 30°.

В планините ще е предимно слънчево. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 25°, на 2000 метра – около 17°.

По Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 26° и 31°. Температурата на морската вода е 27°-28°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала, съобщават от НИМХ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК