ГОРЕЩО
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
Под носа на Коцев ПАК СЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНЪТ! Депутат алармира: Строителството в "Баба Алино" продължава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стартират безплатни прегледи за хернии във ВМА, съобщиха от лечебното заведение. Във връзка с превенцията на едно от социално значимите заболявания медицински специалисти от Клиника по едноскопска, еднокринна хирургия и колопроктология към ВМА ще извършват безплатните консултации.
препоръчано
Прегледите ще се проведат на 03 и 04 октомври от 13:00 до 16:00 часа в Клиниката, която се намира на 6-ия етаж на болницата.
Пациентите ще могат да проверят здравословното си състояние само след предварително записване, което може да бъде направено на телефон: 02/ 92 25 910 от 09:00 до 14:00 часа.
Трите нови метростанции по Линия 3 отварят за пътници на 14 август
9530
преди 2 часа
Само момичетата обжалват ареста след зверството на Младежкия хълм
16833
преди 2 часа


