ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят Николай Михайлов е близо до завръщане в Англия. Според медиите на Острова той е пред подписване на договор с втородивизионния "Бирмингам".
препоръчано
Новината разпространи местното издание "Бирмингам Мейл". Лично мениджърът на "сините" Гари Монк е харесал Михайлов и иска той да бъде привлечен за резерва на титуляра Лий Камп. Последният премина на "Сейнт Андрюс" това лято, след като се оказа ненужен в елитния "Кардиф". В момента конкуренция му е само юношата Конъл Труман.
Николай Михайлов е без отбор от юни, когато се раздели с кипърския "Омония" Никозия. На Острова вратарят е бил собственост на "Ливърпул", за който няма записани игрови минути.
ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕР: Левски загатна за привличането на испанец
9743
преди 13 часа
Локо София чакат бивши на Ботев и Арда
9141
преди 18 часа
СДЕЛКА: ЦСКА привлича бразилец от Гьозтепе
7382
преди 19 часа
ОФИЦИАЛНО: Смяната на собствеността в Левски е факт
11671
преди 19 часа


