BG EN

Предадоха на съд обвиняем за убийството на бебето си в Старозагорско

Темида

Предадоха на съд обвиняем за убийството на бебето си в Старозагорско

7124
на 12.09.2022
Предадоха на съд обвиняем за убийството на бебето си в Старозагорско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Прокуратурата в Стара Загора внесе обвинителен акт спрямо 32-годишен мъж за убийството на бебето си, съобщиха от обвинението.

препоръчано

Той е предаден на съд за това, че на 31 август 2021 г. в село Хрищени умишлено е умъртвил сина си - бебе на един месец.

Деянието е извършено с особена жестокост и представлява опасен рецидив. За престъплението се предвижда наказание доживотен затвор или лишаване от свобода от 15 до 20 години. 

Мъжът е извършил престъплението, след като няколко поредни дни бил под влиянието на алкохол и наркотици. Подразнен от плача на бебето, той му дал алкохол с цел да го упои.

Детето продължило да плаче. Бащата му нанесъл множество удари с юмрук и го хвърлил на земята. Детето е починало в резултат на причинена тежка черепно-мозъчна травма.

Мъжът е под постоянен арест и предстои разглеждане на делото от Окръжен съд-Стара Загора.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК