BG EN

Преди дербито! Проблем за Гризман?

Световен футбол

Преди дербито! Проблем за Гризман?

9489
на 13.11.2016
Преди дербито! Проблем за Гризман?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман е под въпрос за мадридското дерби с Реал на 19 ноември на стадион "Висенте Калдерон".

препоръчано

Французинът получи травма в десния крак по време на световната квалификация с Швеция и е под въпрос както за предстоящия мач на "петлите" с Кот д`Ивоар след два дена, така и за дербито с Реал.

"Дюшекчиите" очакват френските им колеги да им предоставят точни данни за степента на контузията на Гризман. Селекционерът на Дидие Дешан не се нае да дава категорични прогнози, но намекна, че засега вероятността Гризман да не играе в контролата е по-голяма.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК