ГОРЕЩО
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Локомотив (Пловдив) отново има проблеми с картотекирането на новите попълнения, какъвто беше случаят и през лятото, пише "Меридиан мач".
При "смърфовете" пристигнаха двама нови - Един Бахтич и Никола Марич, а те може да пропуснат първата среща на отбора от новия полусезон в Първа лига, когато пловдивчани гостуват на Левски на "Герена".
Въпреки това, от клуба са оптимисти, че всичко ще бъде наред, но все пак са зависими от клубовете на двамата. Очаква се те да подпишат официално с Локомотив след прибирането на отбора в България, когато ще бъдат изискани и жълтите им карти.
препоръчано
"НЕ" между "смърфовете" и чуждестранен халф
18530
на 23.01.2019


