BG EN

Предлагат главния редактор на „Стандарт” Бозукова за зам. министър

ЧАС ПИК

Предлагат главния редактор на „Стандарт” Бозукова за зам. министър

5076
на 11.07.2013
Предлагат главния редактор на „Стандарт” Бозукова за зам. министър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният редактор на в. Стандарт Славка Бозукова е предложена за зам. министър на туризма, съобщава правителствената пресслужба. Тя е номинирана от „Български съюз по балнеология и спа туризъм” и от „Съюз на българската туристическа индустрия”.

препоръчано

Освен Бозукова, различни браншови организации предлагат още пет други номинации. Това са Елена Иванова - председател на Съюза на собствениците в "Слънчев бряг", собственик на хотелите „Амфора“ и „Империал“ в Слънчев бряг; Бранимир Ботев - председател на НС на Винарска изба "Долината на розите"; Валери Стоянов - зам.-изпълнителен директор на ИА "Военни клубове и военно почивно дело" в МО; Анелия Крушкова- бивш председател на Агенцията по туризма и бивш зам.-министър на транспорта, била е съветник на министъра на държавната администрация, управител на болница "Токуда" и управител на спедиторски компании; и Алекс Орешков - доктор по география на туризма в БАН, магистър "Туризъм и хотелиерство" от СУ, управител на хотел "Лъки Банско".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая Петрохан: Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая "Петрохан": Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК