ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският президент Франк-Валтер Щайнмайер ще предложи в понеделник Ангела Меркел да бъде избрана за канцлер за четвърти мандат, предаде ДПА.
препоръчано
"Ще изпълня задължението си по Конституция и ще направя препоръка на парламента официално утре за избор на федерален канцлер", каза днес Щайнмайер във Франкфурт.
"Едва ли ще е изненада за някого, че тази личност е Ангела Меркел", добави той.
ДПА посочва, че президентът е разговарял по телефона днес с Меркел. Щайнмайер изпитал облекчение, когато узнал резултатите от гласуването в Социалдемократическата партия по-рано днес.
"Добре е за нашата страна, че тази фаза на несигурност приключи", каза германският президент.
Кремъл одобрява новата стратегия за национална сигурност на САЩ
1989
преди 10 минути
Премиерът на Сърбия: Енергийната ситуация в страната е под контрол
5237
преди 2 часа
Букурещ си избира кмет
4833
преди 2 часа
Мощен трус на границата между Аляска и Канада
6461
преди 2 часа


