ГОРЕЩО
Катастрофа затвори пътя Велико Търново – Русе, има жертва
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Знаменитото ранчо "Евърленд" на покойния американски попидол Майкъл Джексън е обявено за продан на търг с начална цена 100 милиона долара, съобщава днес в. "Уолстрийт джърнъл".
препоръчано
Имотът на площ 2700 акра е разположен в американския щат Калифорния на 64 км от гр. Санта Барбара. На територията му се намират 22 строежа, включително вила, железопътна линия, баскетболна площадка, тенискорт, кинозала с 50 места и сцена за спектакли на фокусници.
В ранчото някога е имало и атракционен парк, където са живели слон и орангутани. Имението е било закупено от певеца през 1987 г. за 19,5 милиона долара. Той е живял в него повече от 15 години. /
Избраха официален биограф на кралица Елизабет Втора
21836
на 20.04.2026
НЕ ИЗДЪРЖА: Виктория Бекъм проговори за скандала със сина си
73105
на 17.04.2026
НЕВОЛИ: Жена тормози легендата Марко ван Бастен
37123
на 16.04.2026
Лили Иванова с трогателни думи за Кирил Икономов
48188
на 16.04.2026


