ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Дюран Дюран" искат Кание Уест да направи музиката по следващия Джеймс Бонд. Групата предложи 38-годишния музикант да тръгне по стъпките на Адел и да направи музиката за следващия филм за Джеймс Бонд.
препоръчано
С това се опроверга информацията, че Ели Голдинг се е заела със задачата. Музикантите обясниха, че певицата "не е достатъчно интересна".
"Не виждам Ели Голдинг за Бонд", каза басистът на групата Джон Тейлър. "Кание Уест, Дафт пънк са доста по-добро предложение. Какво ще кажете за Флорънс Енд Дъ Мъшийн"?, попита музикантът.
"Мисля, че Кание ще се справи добре, ще свърши страхотна работа и ще продаде различен поглед", обясни барабанистът на "Дюран Дюран" Роджър Тейлър.
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
23353
преди 4 часа
Софи Маринова се похвали със златни подаръци (СНИМКА)
42942
на 08.12.2025
Джан Яман май заряза дизайнерката
32172
на 08.12.2025
Натали от "Ергенът" била измамена от най-добрата си приятелка
42946
на 08.12.2025


