BG EN

Председателят на Спецсъда ще гледа делото срещу Бобокови и бившия зам.-министър на екологията

Темида

Председателят на Спецсъда ще гледа делото срещу Бобокови и бившия зам.-министър на екологията

7416
на 09.02.2021
Председателят на Спецсъда ще гледа делото срещу Бобокови и бившия зам.-министър на екологията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делото срещу братя Бобокови и Красимир Живков ще се гледа от председателя на Специализирания наказателен съд Мариета Райковска.

препоръчано

При разпределението беше изключен само съставът, одобрил споразумението срещу други трима разследвани за аферата "Боклукгейт", съобщи БНТ.

Съдия Райковска предстои да се запознае с делото. То е в голям обем и тя не се ангажира дали ще успее да насрочи разпоредителни заседание в едномесечен срок.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК