BG EN

Председателят на сръбския парламент Мая Гойкович лепна коронавируса

Балкани

Председателят на сръбския парламент Мая Гойкович лепна коронавируса

7590
на 27.06.2020
Председателят на сръбския парламент Мая Гойкович лепна коронавируса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателката на сръбския парламент Мая Гойкович днес е получила позитивен резултат на направения ѝ тест за коронавирус, потвърди кабинетът на Гойкович, предаде БТА.

Гойкович е била приета в болница снощи с диагноза белодробно възпаление и са ѝ направили тест за коронавирус.

Тя се чувства добре, съобщиха от кабинета.

По-рано днес министерството на отбраната потвърди, че министър Александър Вулин е с положителен тест за коронавирус, а медиите съобщиха, че с COVID-19 е заразен и директорът на сръбската правителствена служба за Косово Марко Джурич.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК