ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Столичния общински съвет е дал положителна проба за COVID-19.
препоръчано
Георги Георгиев си е направил PCR тест, след като се е почувствал зле, съобщи той във Фейсбук.
"Днес се почувствах зле и си направих PCR тест, който даде положителен резултат. Затова в следващите дни ще бъда под карантина и ще се лекувам. Ваксиниран съм и се надявам да премина по-леко през вируса. Апелирам възможно повече хора да се ваксинират, за да излезем по-бързо от ковид пандемията. Пазете се, спазвайте мерките и бъдете здрави!", написа Георгиев в социалните мрежи.
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
30226
преди 46 минути
Купуваме държавни ценни книжа през мобилния телефон
7503
преди 2 часа
Приеха правилата за избор на председател на Държавна Агенция “Разузнаване“
16895
преди 4 часа


