BG EN

Председателят на Столичния общински съвет е с COVID-19

Политика

Председателят на Столичния общински съвет е с COVID-19

10638
на 11.01.2022
Председателят на Столичния общински съвет е с COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на Столичния общински съвет е дал положителна проба за COVID-19.

препоръчано

Георги Георгиев си е направил PCR тест, след като се е почувствал зле, съобщи той във Фейсбук.

"Днес се почувствах зле и си направих PCR тест, който даде положителен резултат. Затова в следващите дни ще бъда под карантина и ще се лекувам. Ваксиниран съм и се надявам да премина по-леко през вируса. Апелирам възможно повече хора да се ваксинират, за да излезем по-бързо от ковид пандемията. Пазете се, спазвайте мерките и бъдете здрави!", написа Георгиев в социалните мрежи.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК