BG EN

Представители от администрацията на Софийска област участваха в заседание на регионалния съвет на Югозападния район

Политика

Представители от администрацията на Софийска област участваха в заседание на регионалния съвет на Югозападния район

6821
на 04.04.2019
Представители от администрацията на Софийска област участваха в заседание на регионалния съвет на Югозападния район
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Представители от областна администрация на Софийска област, водена от заместник-областния управител Галя Георгиева участваха в заседание на регионалния съвет за развитие на Югозападния район. На  заседанието от Държавна агенция “Безопасност на движението по пътищата” презентираха дейността си и стратегията за намаляване на пътно транспортните произшествия и повишаване на безопасността по пътищата.

препоръчано

От Държавна агенция “Електронно управление” презентираха предоставянето на електронни административни услуги от областните администрации. Презентация във връзка с обсъждане на резултатите от първия етап на Социално-икономически анализ на районите в България направиха от “Национален център за териториално развитие” ЕАД.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК