ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Представителите в Г-20 постигнаха консенсус, че протекционизмът вреди на глобалната икономика
3537
на 22.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представителите на страните от Г-20 постигнаха „широк консенсус“, че продължаващ възход на протекционизма би бил във вреда на глобалната икономика, заяви германският финансов министър Волфганг Шойбле в петък след среща между финансовите министри от Г-20 във Вашингтон, предава AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Общото настроение на обсъждането беше широко съгласие в посока, че свободна търговия е по-добре за глобалния растеж“, заяви Шойбле и добави: „Протекционизъм би навредил на глобалната икономика, както и на заинтересованите икономики“.
свързани новини
Министри на Г-20 обсъждат в Берлин продоволствената сигурност в света
3796
на 22.01.2017
Путин потвърди участие в срещата на Г-20 в Хамбург
4855
на 22.02.2017
Фон дер Лайен в Давос: ЕК работи върху мащабни инвестиции в Гренландия
5951
преди 3 часа
Гутериш се е разболял и няма да може да участва в срещата в Давос
5519
преди 3 часа
Тръмп отчете уникалните постижения от началото на мандата си
6249
преди 4 часа


