ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След поредния инцидент с асансьор в голяма варненска болница, фондация „Асансьорна безопасност” ще представи мерки за повишаване на безопасността и недопускане на други подобни инциденти.
препоръчано
Експертите настояват държавата да повиши контрола и оптимизира процеса по поддръжка и контрол на съоръженията.
Експертите ще посочат конкретни пропуски в дейността на контролните органи, които можеха да предотвратят значителен брой от инцидентите през последните години.
ШОК! Ремонтират стари асансьори с тел и пирони
20496
на 11.10.2018
ТРЕВОЖНИ ФАКТИ: Най-старите асансьори в Европа са в България
9967
на 21.09.2018
Задържаха мъж, палил асансьори във Варна
7177
на 19.05.2018


