Предупредителна лампа за Лудогорец! Важна промяна в съперника за Лига Европа

8271
на 15.08.2018

Съперникът на Лудогорец в третия предварителен кръг на Лига Европа Зрински Мостар извърши треньорска смяна преди реванша в четвъртък.

Досегашният наставник Анте Мише беше освободен, а мястото му начело на "благородниците" зае легендата Блаж Слишкович. Мише води Зрински едва в девет мача, а загубата от Челик в неделя се оказа последния му двубой начело на тима.

Слишкович вече е водил Зрински, но напусна след края на миналия сезон заради желанието си да работи извън Босна и Херцеговина. Той вече е провел първата си тренировка с отбора, а днес ще даде и официална пресконференция преди мача с Лудогорец, акцентира "Гол".

Първата среща в Разград завърши с успех 1:0 за "орлите". Дали треньорската смяна ще даде импулс на играчите на Зрински да отстранят Лудогорец предстои да научим в четвъртък.