BG EN

Предупреждение за циклон в Куба

СВЕТЪТ ДНЕС

Предупреждение за циклон в Куба

6420
на 02.10.2016
Предупреждение за циклон в Куба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Куба обяви предупреждение за циклон в източната част на страната и въведе режим на информационно предупреждение в централните провинции заради приближаващия се мощен ураган "Матю", съобщава Пренса Латина.

Извънредни мерки са предприети в провинциите Камагуей, Лас Тунас, Гранма, Олгин, Сантяго де Куба и Гуантанамо, докато в провинциите Сиенфуегос Виля Клара, Санкти Спиритус и Сиего де Авила - засилено информационно предупреждение в радио и телевизионните новини.

препоръчано

Според прогнозата на Центъра за прогнозиране към Института по метеорология на Куба, "Матю" остава мощен ураган четвърта категория по скалата Сафир-Симпсън със скорост на вятъра до 230 километра в час, който се движи в западна посока.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха на първо четене бюджетът на ДОО, подхващат и този на НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха на първо четене бюджетът на ДОО, подхващат и този на НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК