ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През този век северноатлантическото течение може да промени посоката си, прогнозират учени от университетите в Грьонинген и Утрехт.
Причината за това може да е топенето на ледовете в Гренландия и увеличаването на валежите.
Учените оценяват вероятността от подобно развитие на събития на 15%, но самите те признават, че конструираният модел не отчита влиянието на топящия се лед в Арктика, което само би увеличило заплахата от тези промени.
Подобни промени според учените могат да провокират силно охлаждане в Европа, тъй като именно това течение позволява да се поддържа сравнително мек климат в Северния Атлантически океан.
препоръчано
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
652
преди 5 минути
С растеж приключи търговията на водещите европейски борси
1269
преди 20 минути


