ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Людмила Христова, София
препоръчано
Необходими продукти:
1 пакет крекерни бисквитки или обикновени
10 чери доматчета
1 пакетче сирене „Крема”
10 черни маслини
клонки магданоз и копър
маково семе
малко зехтин
Начин на приготвяне:
Сиренето „Крема” се разбива със ситно нарязания копър и се намазват бисквитките. Върху всяка се слага стръкче магданоз и отгоре - по половин чери доматче, разцепено отзад и разтворено, за да се получи като крила на калинка. Пред доматчето се слага парче маслина, за да се направи главата на калинката. С клечка за зъби се нацапва доматчето със зехтин и се поръсва с маково семе, за да се получат точки.
Сладкиш със сини сливи
408889
на 02.06.2021
Мъфини с локум и сладко от ягоди
335954
на 16.02.2021
Баница с пиле и извара
97284
на 26.02.2019
Джолан в питка
147652
на 05.06.2018


