ГОРЕЩО
Топ криминалист ДИРЕКТНО: Кой е финансирал "клетката" на рейнджърите и защо екоминистърът Сандов ги е "покрил"
ПЪРВО В ПИК TV: Три жени от ДПС-Ново начало на консултации при Йотова за избора на служебен премиер - ето около какви приоритети се обединиха (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голям пожар гори в местността "Кавака" над село Илинденци в община Струмяни.
От ЮЗДП заявиха за БНТ, че огънят е тръгнал късно през нощта. На място веднага са изпратени както противопожарни екипи, така и служители на държавното предприятие и много доброволци. Гасенето продължава и в момента.
препоръчано
Огънят засега е низов и обхваща около 100 дка иглолистна гора.
"Мястото е труднодостъпно. По периферията се гаси със специализирана техника, но във вътрешността огънят се обработва на ръка", каза Иван Ризов, директор на ДГС – Струмяни.
Причината за пожара все още не е ясна. В същия район огън горя и преди няколко години, като унищожи стотици декари горски площи.
УЖАС БЕЗ КРАЙ! Перник пак остава без вода
13069
преди 5 часа
Министерството на туризма подкрепи Розовата долина за списъка на ЮНЕСКО
6907
преди 19 часа
Бургаски храм отваря медицински кабинети за хора без здравни осигуровки
10800
преди 20 часа
Съборени дървета и премазани коли в Пловдив след снеговалежа
9022
преди 21 часа


