ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Колтуклиева хвана натясно на улицата Найден Тодоров: Кой ви урежда да сте министър? Така ли се компенсира залязващата ви кариера на диригент? (ВИДЕО)
ЖАЛНА НИ МАЙКА! Надежда Нейнски тотално омота конците за нотата на Иран - имало предупреждение, но нямало заплаха
ГОРЕЩА ТЕМА! Янкулов обслужва ППДБ - превърна Борислав Сарафов в политически фактор
ХИТ В НС! Заподозряха Емил Дечев, че е вкарал бутилка с алкохол в парламента (ВИДЕО)
Бившата жена на Емил Дечев пред ПИК: След раздялата ни не ме назначиха за съдия въпреки спечелен конкурс. Ако той и НПО-тата, към които принадлежи, започнат да ръководят прокуратурата, тогава ще престана да бъда и прокурор
СВЕТЪТ ДНЕС
През последното денонощие в Русия са влезли 6,2 хиляди души от Украйна
2408
на 09.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През последното денонощие от Украйна в руската Ростовска област са влезли 6,2 хиляди души, предаде РИА Новости, позовавайки се на местните власти в Русия.
препоръчано
Според пресслужбата на губернатора на Ростовската област потокът от украинци, търсещи убежище в Русия, не е намалял.
В момента на територията на Ростовската област се намират 25 343 украински граждани, в това число 9 259 деца.
На Велики четвъртък днес Лъв XIV ще води първата си великденска служба като папа
3866
преди 37 минути
ПИПЕРЛИВ ЕЗИК: Тръмп се изгаври с Макрон
16010
преди 57 минути
Петролът поскъпна рязко след речта на Тръмп за войната в Иран
12581
преди 2 часа
Апокалипсис в Гърция - буря затвори пристанища и училища
18172
преди 2 часа


