BG EN

Президент по погрешка

КОМЕНТАРИ

Президент по погрешка

16114
на 12.05.2016
Президент по погрешка

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Аз съм мъничко човече... Зная приказки и песни, що съм слушал по света”. Така Педя човек - Лакът брада ни приспиваше, докато бяхме деца по времето на Бай Тошо. Такова дете със сигурност е бил и днешният обитател на „Дондуков” 2 – държавният глава Росен Плевнелиев. Дали е мъничко човече - не знам, а не ми е и работа да се бъркам в историята.

Тоя господин обаче очевидно се е налапал с много приказки и песни. Повечето от които май е слушал по света. Иначе как да си обясним поведението, което четвърт век след сгромолясването на Берлинската стена ни убеждава, че всичките ни неблагополучия са продукт на инфилтрираните в обществото комунистически елити.

И безработицата, престъпността, скапаното здравеопазване и това, че изчезваме като народ, вече не са достойни за президент сюжети. Важното е да заспим мирно и кротко. Да забравим даже собствения му комунистически генезис. Все едно в креватчетата ни слага не друг, а хитроватият Педя човек, който е баща на нацията по погрешка.

препоръчано

Целия коментар и още много интересни четива вижте само на Retro.bg!

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК