BG EN

Президентът на Индонезия определи експлозиите в Джакарта като актове на терор

СВЕТЪТ ДНЕС

Президентът на Индонезия определи експлозиите в Джакарта като актове на терор

4790
на 14.01.2016
Президентът на Индонезия определи експлозиите в Джакарта като актове на терор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният глава на Индонезия Джоко Видодо определи серията експлозии в столицата Джакарта, при които загинаха най-малко четирима души, като „актове на терор“, предава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.

„Нацията и хората не трябва да се страхуват, ние няма да бъдем победени от тези актове на терор“, заяви индонезийският президент.

„Скърбим за жертвите на този инцидент, но също така осъждаме действията, които нарушиха сигурността и спокойствието и разпространиха ужаса сред хората“, подчерта Видодо в изявление, излъчено по местна телевизия. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК