ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Иран Хасан Роухани поздрави днес за юдейската нова година еврейските общности по света, предаде ТАСС.
препоръчано
„Нека общите корени на нашите авраамически религии послужат за задълбочаването на взаимното уважение, мира и разбирателството“, написа Роухани на страницата си в социалната мрежа „Туитър“. Посланието си той завърши с фраза на иврит, означаващата в превод „нека бъде добра година“.
В момента в Иран живеят около 9000 евреи, най-вече в градовете Техеран, Исфахан и Шираз. Правителството на страната нееднократно е заявявало, че няма нищо против юдеите по света, а само и единствено срещу държавата Израел.
свързани новини
Израел отмени забраната за палестинци да не пътуват с евреи в автобусите
4449
на 20.05.2015
САЩ отменят митата за Сърбия, Вучич очаква милиони долари инвестиции
3037
преди 31 минути
Венецуела се оттегля от Международния наказателен съд
4955
преди 2 часа
Пожар засегна обект на НАСА край Мадрид
4867
преди 2 часа


