BG EN

Президентът на МОК за отстраняването на руските спортисти: Ще се съобразим с решението на WADA

СПОРТЪТ ДНЕС

Президентът на МОК за отстраняването на руските спортисти: Ще се съобразим с решението на WADA

6510
на 10.12.2019
Президентът на МОК за отстраняването на руските спортисти: Ще се съобразим с решението на WADA
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Международният олимпийски комитет (МОК) ще изпълни решението на Световната антидингова агенция (WADA) да извади руските спортисти от международни състезания за четири години. Това заяви президентът на олимпийския комитет Томас Бах, цитиран от ТАСС и „Спортал”.

препоръчано

"Единственото, което мога да кажа е, че МОК е длъжен да се съобрази с решението на WADA. Ако има обжалване, тогава решението на Арбитражния съд в Лозана ще бъде окончателно", каза още Бах.

Той добави, че МОК прави всичко възможно Олимпиадата в Токио догодина да бъде чиста от допинг.

"МОК се придържа към политиката си за нулева толерантност към допинга. Усилията ни са в посока да хващаме нарушителите ", каза още Бах.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК