ГОРЕЩО
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама, който инициира историческото сближаване с Хавана, няма да отиде на погребението на бившия кубински лидер Фидел Кастро, съобщи Белия дом. „Нито президентът, нито вицепрезидентът ще отидат на комунистическият остров за погребението на Бащата на кубинската революция“, заяви говорителят на Белия дом Джош Ърнест. Той уточни, че ако евентуално американска делегация бъде изпратена, това ще бъде оповестено допълнително.
препоръчано


