BG EN

Президентът на Сърбия потвърди намеренията на Белград да купува руски газ чрез „Турски поток“

Балкани

Президентът на Сърбия потвърди намеренията на Белград да купува руски газ чрез „Турски поток“

9704
на 22.02.2018
Президентът на Сърбия потвърди намеренията на Белград да купува руски газ чрез „Турски поток“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Сърбия Александър Вучич потвърди, че в Белград се надяват и в бъдеще да купуват руски газ, в това число и през газопровода „Турски поток“, съобщава Интерфакс.

препоръчано

„Купуваме и ще продължим да купуваме руски газ, в това число и чрез газопровода „Турски поток“, категоричен бе Вучич. Той добави, че Сърбия продължава постепенно увеличение на потреблението на газ.

„Заради това тези доставки са изключително важни за нас“, уточни сръбският президент.

По-рано Александър Вучич обяви, че Сърбия не подкрепя санкциите на Запада срещу Русия.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК