ГОРЕЩО
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Африка
Президентът на Тунис отстрани директора на Националната телевизия на страната
5405
на 29.07.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Тунис Каис Саид уволни генералния директор на Националната телевизия на страната Мухамед Саад Дахеш, съобщава РИА „Новости”. Агенцията се позовава на официално изявление от канцеларията на президента на Тунис.
препоръчано
„Президентът на Републиката Каис Саид издаде указ за освобождаването на Мухамед Саад Дахеш от поста генерален директор на Националната телевизия на Тунис и за назначаването на Аватеф ал Дали за временен ръководител на телевизията”, се казва в съобщението.
свързани новини
Президентът на Тунис преустанови дейността на парламента
5082
на 26.07.2021
Тунис удължи с още шест месеца извънредното положение
11852
на 24.07.2021
По-рано президентът въведе в Тунис комендантски час до 27 август, като също така, забрани масовите събирания на граждани.
Превод и редакция: ПИК
Най-малко четирима души загинаха при наводнения в Тунис
4802
на 20.01.2026
Тръмп предложи да посредничи в спора между Египет и Етиопия за водите на Нил
9495
на 17.01.2026
Египет откри нови находища на петрол и газ
14603
на 16.01.2026
Лодка се обърна в Нигерия, има много удавени
7031
на 05.01.2026


