ГОРЕЩО
Представителите на Делян Пеевски на конференцията СРАС проведоха редица срещи с ключови фигури от САЩ (СНИМКИ)
Виктор Димчев ИЗБУХНА за казуса "Гюров“: Това е по-голяма щета и от Петрохан - няма как да бъде замазано с триковете на служебните министри, нито с патлака на Бербатов
ОТЧАЯН ОПИТ! Близкият до Сорос олигарх Пламен Бобоков със спешна визита в САЩ, за да клевети опонентите на задкулисието у нас
TravelLove – историите зад пътуването започват тук (СНИМКИ)
ГОРЕЩО! Бареков и Дечев дружки по чашка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Боксьорът Мани Пакиао трябва да помисли за приключване на кариерата си и за целесъобразността от провеждане на мач - реванш с Флойд Мейуедър-младши, заяви президентът на Филипините Бениньо Акино. Неговият сънародник в началото на месеца загуби от Мейуедър в Лас Вегас с единодушно съдийско решение. Филипинският боксьор първо каза, че е готов за реванш, но по-късно обяви, че е размислил.
препоръчано
Президентът на Филипините каза, че един от най-тъжните моменти, които някога е виждал, е как Мохамед Али, страдащ от болестта на Паркинсон, запалва олимпийски огън с треперещи ръце. Според Акино е най-добре Пакиао да се съсредоточи в семейството си и разбира се в политическата си кариера.
свързани новини
Мани Пакиао посрещнат като национален герой в родината си
3436
на 13.05.2015
ЗА ПЪРВИ ПЪТ: Пловдив домакин на две големи състезания по гребане
6092
на 26.03.2026
Лекарите с важна информация за Малена
28770
на 25.03.2026
ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си Райна Афионлиева, голямо име в гимнастиката
18651
на 23.03.2026


