BG EN

Президентът на Южна Корея открил мястото за срещата на Доналд Тръмп и Ким Чен Ун

СВЕТЪТ ДНЕС

Президентът на Южна Корея открил мястото за срещата на Доналд Тръмп и Ким Чен Ун

12333
на 01.05.2018
Президентът на Южна Корея открил мястото за срещата на Доналд Тръмп и Ким Чен Ун
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Южна Корея Мун Джей Ин е убедил президента на САЩ Доналд Тръмп, че срещата му с лидера на Северна Корея Ким Чен Ун трябва да се проведе в демилитаризираната зона Пханмунджом, разположена между двете Кореи, съобщава CNN, позовавайки се на свои източници.

препоръчано

По информация на телевизионния канал, като основен аргумент Мун Джей Ин изтъкнал, че Ким Чен Ун лесно и бързо ще стигне до Пханмунджом, а освен това на това място са подготвени всички технически аспекти за отразяването на мероприятието.

Източникът разкрива още, че ако срещата наистина се проведе в демилитаризираната зона, част от събитията около нея ще се проведат на територията на Северна Корея.

По-рано Доналд Тръмп написа в профила си в „Туитър“, че е възможно срещата му с Ким Чен Ун да се проведе в  „Домът на мира“, който се намира в южнокорейската част от пограничната зона Пханмунджом.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК