BG EN

Президентът Обама продължи с година търговското ембарго срещу Куба

Америка

Президентът Обама продължи с година търговското ембарго срещу Куба

8235
на 13.09.2016
 Президентът Обама продължи с година търговското ембарго срещу Куба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

САЩ отново продължиха с година, до 14 септември 2017 г., търговското ембарго срещу Куба в рамките на т. нар. „Закон за търговия с врага“, се казва в съобщение на пресслужбата на Белия дом, предаде РИА Новости, цитирана от "Фокус". 
„Смятам, че удължаването на срока на действие на ембаргото срещу Куба с една година отговаря на националните интереси на Съединените щати“, се казва в писмо на президента Барак Обама до държавния секретар и министъра на финансите. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК