BG EN

Президентът скри министрите, черпи ги с шампанско

ТОП НОВИНАТА

Президентът скри министрите, черпи ги с шампанско

1558
на 12.03.2013
Президентът скри министрите, черпи ги с шампанско
Държавният глава Росен Плевнелиев скри новите министри от служебния кабинет на мига, след като свърши официалната церемония в гербовата зала на президентството. Новите управляващи се усамотиха далеч от въпросите на журналистите на по чаша шампанско. Президентът междувременно пропусна да обяви имената на голяма част от министрите. Така повечето телевизии, които предаваха събитието на живо, изпаднаха в конфузна ситуация да не могат да съобщят кои са избраниците на Плевнелиев. Междувременно те се появиха в сайта на държавния глава. "Изборите няма да бъдат манипулирани и фалшифицирани. Чухме протестиращите. Нека сега да дадем думата на мълчаливото мнозинство на българския народ - на изборите. Ние имаме задача да осигурим стабилност на обществото. Защото през последните дни сме свидетели на демонстрация на националното ни достойнство", каза в първото си слово като служебният премиер Марин Райков преди минута. "България няма да се отклони от пътя, по който тръгна преди четвърт век, - обеща той. - България няма да отстъпи от суверенното си право кои енергийни проекти са необходими на България".
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК