BG EN

Президентът ще празнува 3 март в София, пропуска Шипка

ЧАС ПИК

Президентът ще празнува 3 март в София, пропуска Шипка

6929
на 03.03.2014
Президентът ще празнува 3 март в София, пропуска Шипка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът и върховен главнокомандващ на Въоръжените сили Росен Плевнелиев ще участва днес в тържествата в София по повод Националния празник на България.
В 11.00 часа на пл. "Свети Александър Невски" държавният глава ще участва в церемонията по издигането на Националното знаме и ще поднесе венец пред Паметника на Незнайния воин.
В 18.30 часа пред Паметника на Цар Освободител ще се състои тържествена заря-проверка по случай Деня на Освобождението.
Президентът ще приеме строя на представителните части на Българската армия и ще произнесе слово. В 19.30 часа в Централния военен клуб в столицата президентът Росен Плевнелиев ще даде традиционен прием за Националния празник, съобщава БТА.

препоръчано

От информацията става ясно, че президентът ще пропусне церемонията на връх Шипка, където в 11,30 ч. ще е премиерът Пламен Орешарски.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК