Прекрасна е! 61-годишната Кристи Бринкли спокойно може да върне на подиума
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пенсионирала се отдавна от модния подиум, 61-годишната Кристи Бринкли води по-разнообразен и по-пълноценен живот от 80-те години, когато бе на върха на славата си.
След неотдавнашното пенсиониране на 34-годишната бразилска топмоделка Жизел Бюндхен БГНЕС се позаинтересува какво ли правят нейните предшественички. Докато не слизаше от модния подиум, но и след това Кристи Бринкли успя да мине под венчило 4 пъти и да роди три деца. Извън модата тя се пробва като писателка, илюстраторка, фотографка, дизайнерка и певица. Лъскавите списания ще се изпотрепят да взимат интервюта от нея и често да я питат каква е тайната да изглежда толкова добре.
Макар да крачи над 6 десетилетия по замърсената ни планета, тя почти няма бръчки, запазила е страхотната си фигура и остава вярна на прическата си – дълги светли коси. Кристи обяснява, че няма никакви тайни, човек трябва просто да се храни правилно и да спортува. Тя е привърженичка на вегън храненето от години, а ежедневните физически упражнения са закон.


