BG EN

Прелестна манекенка разбива националния на Чили

Световен футбол

Прелестна манекенка разбива националния на Чили

2413
на 02.01.2013
Прелестна манекенка разбива националния на Чили
Прелестната Мишел Карвальо е на път да всее сериозен раздор в националния отбор по футбол на Чили. Според местното издание „Ла Куерта“, манекенката е омаяла едновременно Алексис Санчес и Хорхе Валдивиа. Двамата водят ожесточен спор от известно време за това, кой ще спечели сърцето на Мишел. Госпожицата освен на подиума, се изявява още и като актриса и риалити звезда. Запознати твърдят, че преди няколко месеца тя е решила да каже „Да“ на Алексис Санчес, и дори е прекарала известно време при него в Барселона. След като се прибрала у дома в Южна Америка обаче, тя била забелязана с футболиста на бразилския Палмейрас Валдивиа. Изданието пише дори, че Санчес е обявил пред ръководството на националния отбор на Чили, че няма да приема повиквателни, докато такива бъдат пращани и до Валдивиа. Най-любопитното е, че въпросните двама футболисти не за първи път кръстосват шпаги за една и съща дама – преди те деляха и скандалната тв звезда в Чили Валентина Рот.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК