ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Бангладеш Шейх Хасина заяви, че е решена да заличи тероризма в страната, след като силите за сигурност щурмуваха кафе, в което ислямисти бяха взели десетки заложници, предава AFP.
препоръчано
„Това беше отвратителна атака. Що за мюсюлмани са тези хора ? Те нямат религия“, заяви Хасина по време на телевизионно интервю.
„Хората трябва да устоят на тези терористи. Моето правителство е решено да изкорени тероризма и войнствеността в Бангладеш“, добави тя.
Шестима похитители са убити при заложническата ситуация в Бангладеш
8776
на 02.07.2016
Най-малко 10 заложници в Бангладеш вече са спасени
8571
на 02.07.2016


