ГОРЕЩО
ОСТАНАЛОТО Е МЪЛЧАНИЕ! Диана Дамянова: Защо 3 правителства затаяват истината за трилъра "Петрохан"
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
Разсипаха Гюров от подигравки заради позьорско PR-видео с бейзбол
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Италия Матео Ренци заяви, че лидерите на Европейския съюз смятат да задържат Гърция в еврозоната, предаде ТАСС, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Всички ръководители на ЕС са единодушни, че Гърция трябва да остане в зоната на еврото. Решението ще бъде взето не по-късно от събота“, каза Ренци след края на първия ден от срещата на върха на ЕС.
В събота, 27 юни, ще се проведе четвъртото за тази седмица заседание на Еврогрупата за Гърция, на което има вероятност да бъде утвърдено споразумение между Атина и Европейската комисия
Еврогрупата решава окончателно за Гърция в събота
6354
на 26.06.2015


