ГОРЕЩО
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
Европа
Премиерът на Италия се надява на възможно най-скорошно връщане на Русия в Г-7
11461
на 10.06.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият италиански премиер Джузепе Конте изрази надежда за възможно най-скорошно връщане на Русия в Г-7, предаде БТА, цитирайки Ройтерс.
препоръчано
"Италия смята, че е важно да се води диалог с Русия, но това не означава, че антируските санкции може да бъдат отменени от днес за утре", подчерта Конте пред репортери в кулоарите на срещата на върха на Голямата седморка.
Той припомни, че санкциите "са обвързани с Минското споразумение, което все още не е напълно изпълнено". Страните от Г-7 са съгласни за необходимостта от модернизиране на международната търговска система, допълни италианският премиер.
свързани новини
Кремъл за призива на Тръмп Русия да бъде върната в "Г-7": Вече не са актуални
23022
на 09.06.2018
Тръмп призова Русия да бъде върната в „Г-7“
10190
на 09.06.2018
Амстердам забранява електрическите велосипеди
6649
преди 3 часа
Украинската компания "Нафтогаз": Станахме мишена на руски удар
7285
преди 3 часа
Седем фенове на ПАОК загинаха при тежка катастрофа в Румъния
9097
преди 4 часа


