ГОРЕЩО
Психиатър за интервюто на майка на момче от групата на Калушев: У нея имаше ужасяващи психопатни черти
ШОК! Татко Петко се изкефи на майката, която обяви сина си за моралния убиец на Калушев и групата му (СНИМКА)
ПИК TV! Росица Кирова: Ако не спрем да разрушаваме дома си и всеки път да започваме отначало, няма да вървим напред - надявам се на честни избори (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Излезе неофициална социология за изборите с участието на Радев - ПЕТ ПАРТИИ влизат в парламента
Жълт код за интензивни валежи е обявен за утре в Южна България (КАРТА)
Азия
Премиерът на Китай заяви, че няма основания за дългосрочно обезценяване на юана
3056
на 23.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на китайския държавен съвет Ли Къцян заяви, че няма основания за дългосрочно обезценяване на юана, предаде Xinhua.
препоръчано
По време на среща с бившия министър на финансите на САЩ Хенри Полсън, Къцян подчерта, че Китай е предприел навременни мерки по време на ситуацията с колебанията на капиталовите пазари и отбеляза, че Пекин има намерение да продължи с реформите.
„Ние ще поощрим финансовите иновации, които ще помогнат за изграждането на по-отворен финансов отрасъл, за да се помогне на растежа на реалния сектор на икономиката“, заяви китайският премиер.
свързани новини
Русия и Китай създават свободна икономическа зона
4655
на 22.10.2015
Медицинска сестра, заразена с вируса Нипа, почина
19165
преди 5 часа
Древни бронзови монети бяха открити по време на разкопки в Южен Казахстан
9526
преди 23 часа
Най-малко 46 жертви на снеговалежите в Япония
13563
на 10.02.2026


