ГОРЕЩО
СВЕТОВНИ МЕТЕОРОЛОЗИ АЛАРМИРАТ: Мощен климатичен феномен удря с екстремни горещини, суши и наводнения
Докато Демерджиев се пеняви срещу Десислава Атанасова и върши незаконни набези, в държавата настана хаос и напрежение
ИЗЛЕЗЕ НА СВЕТЛО: Лена Бориславова набира безплатни стажанти за новата си кантора
Журналист с тежка прогноза: Демерджев ще се превърне в заплаха за премиера, да си спомни как Цветанов, Рашков и Дечев завършиха като карикатури
Новият председател на СДС: Иван Костов се опита да забие кандидатурата на Гюров и му направи лоша услуга
ЧАС ПИК
Премиерът на Пакистан Наваз Шариф обеща да бъдат предприети действия срещу „всички терористични групировки“
5643
на 24.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Пакистан Наваз Шариф обеща да бъдат предприети действия срещу „всички терористични групировки“, но отбеляза, че „напредъкът ще бъде бавен“, предаде AFP, цитирана от "Фокус".
Атентатът срещу университет в северозападната част на Пакистан преди няколко дни подтикна пакистанското правителство да създаде Национален план за действие срещу екстремизма.
В реч, произнесена в неделя, намиращият се на посещение във Великобритания Шариф обеща, че Пакистан ще продължи да се бори срещу екстремизма.
„Ние ще изпълним това задължение. В някои региони напредъкът е бавен, но в много други работата вече е започнала“, заяви пакистанският премиер.
препоръчано
свързани новини
Започва изплащането на пенсиите
1469
преди 9 минути
ВАЖЕН ДЕН: Започва обсъждането на Бюджет 2026 в комисиите в парламента
1733
преди 24 минути


