ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистанската полиция е завела документите по наказателно дело срещу премиера на ислямската република Наваз Шариф и няколко други висши длъжностни лица, обвинявани за смъртта на трима участници в протест в столицата на страната Dawn.
Около 25 000 участници в десетдневна седяща стачка в „червената” правителствена зона в Исламабад на 30 август смениха тактиката на протеста и се опитаха да стигнат до сградите на парламента и резиденцията на премиера. В резултат полицията използва срещу тях сълзотворен газ и гумени куршуми, което доведе до смъртта на трима души, а друго около 500, включително жени и деца, бяха хоспитализирани.
препоръчано
Предимно с растеж приключи днешната търговия на европейските борси
6484
преди 6 часа
ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
5638
преди 6 часа
Мерц: Равнището на насилието в САЩ е обезпокоително
5136
преди 6 часа


