ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Европа
Премиерът на Турция: резолюцията на Бундестага няма да унищожи отношенията с Германия
10790
на 03.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция и Германия са „много важни съюзници” и решението на германския парламент да признае убийствата на арменци от османските сили през Първата световна война за геноцид няма да унищожи отношенията им, заяви турският премиер Бинали Йълдъръм.
На пресконференция министър-председателят Йълдъръм посочи, че „никой не трябва да очаква, че отношенията внезапно ще се влошат напълно заради това решение или други подобни решения”. „Това обаче не означава, че няма да реагираме, че няма да кажем нищо”, допълни Йълдъръм.
препоръчано
свързани новини


