ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков: Опълченецът Гюров да отиде на фронта в защита на клета Украйна. Договорът му със Зеленски е нищожен
НЕСЛОМИМ ДУХ: Ново ТЕЖКО ИЗПИТАНИЕ застигна Нана
Балкани
Премиерът на Хърватия се включва в панел за Източна Европа на икономическия форум в Давос
3578
на 20.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Хърватия Андрей Пленкович в петък ще продължи участието си в ежегодния Световен икономически форум в Давос, Швейцария, предава Total Croatia News, цитиран от "Фокус".
Днес той ще се включи в панел за Източна Европа и за засилването на европейските политики за съседство. В панела ще участват също така президентът на Украйна Петро Порошенко, министър-председателят на Сърбия Александър Вучич и министърът на външните работи на Австрия Себастиан Курц. Модератор на дебата ще бъде еврокомисарят за съседство и преговорите за разширение Йоханес Хан.
препоръчано
Студентите в Хърватия подготвят голям протест
7062
на 06.01.2017


