ГОРЕЩО
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
СВЕТЪТ ДНЕС
Премиерът на Япония е поискал помощ от САЩ за спасяването на похитените японски граждани в Северна Корея при извънредна ситуация
8979
на 21.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Япония Шиндзо Абе заяви, че е поискал от американските власти да окажат помощ за спасяването на похитените в Северна Корея японски граждани, ако се стигне до извънредна ситуация.
препоръчано
По информация на Ен Ейч Кей Абе е обявил за това в свое изказване по време на заседание на правителството на Япония.
По време на заседанието междупартийна група депутати е представила пакет от мерки, касаещи проблема.
Сред предложенията е разширяването на „черния списък“ от северокорейски граждани, които са със забрана за влизане на територията на Япония.
Превод и редакция: ПИК
ЕС налага нови санкции срещу Иран
9142
преди 6 часа
Нови преговори в Кайро за спасяване на крехкото примирие в Газа
6527
преди 7 часа
6,1 по скалата на Рихтер удари Куба
4965
преди 7 часа


