BG EN

Преференцията ще бъде най-голямата интрига за местния вот

Политика

Преференцията ще бъде най-голямата интрига за местния вот

6872
на 17.08.2015
Преференцията ще бъде най-голямата интрига за местния вот
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Интригата на местния вот ще бъде преференцията. Това заяви по ТВ7 политологът Димитър Димитров. Според него на изборите на 25 октомври 2015 г. няма да има големи сътресения. "По-интересно е как ще проработи преференцията при избирането на общински съветници", коментира той изхода на вота за органи на местно самоуправление.

препоръчано

Според Борислав Цеков на изборите няма да има изненади. "При трите големи партии (ГЕРБ, БСП и ДПС) няма има сътресения. Малките партии ще се борят да спечелят някой друг съветник. Картата след изборите ще е шарена с преобладаване на ГЕРБ, ако мога да се изкажа като синоптик", коментира политотогът.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК